patrikpseja.com

Kontakt

Jsem Patrik Pšeja

Fotograf milující emoce a skutečné příběhy

Už jako malého kluka mě foťáky a fotografování přitahovaly. Lítal jsem s obyčejným analogovým kompaktem po venku a fotil kde jaký strom, vlaštovku, nebo brouka … co si budeme povídat, výsledek tehdy většinou za moc nestál. Bavilo mě ale i kreslení a grafika, takže když jsem se pak v patnácti rozhodoval, Polygrafický průmysl pro mě byl jasná volba. Už v průběhu studia jsem ale dostal nabídku pracovat v jednom fotoateliéru v centru Zlína. Původně jsem zde nastoupil na krátko brigádně ve třeťáku jako grafik, ale záhy se miska vah převážila a já se opět pomalu začal věnovat fotografii. V tomto ateliéru jsem zůstal i po skončení školy a v roce 2006 jsem zariskoval a ateliér začal sám jako
22-leté „ucho“ provozovat.

Následovalo skvělé období, kdy jsem měl štěstí být ve správnou chvíli se správnými lidmi na správných místech a dostával jsem stále více a více zajímavějších příležitostí rozvíjet své schopnosti, zkoušet nové věci a postupy. Od roku 2013 jsem se přestěhoval do nových vlastních prostor v ateliéru na Dlouhé ulici ve Zlíně, kde působím dodnes.

Mezi mé nejoblíbenější kategorie focení, kterými se zabývám, patří business fotografie a kampaně, svatební fotografie, maturitní tabla, FINE ART, fashion, těhotenské a párové fotografie. Poslední léta už nezbývá čas na rodinné fotografování, ale přece jen si na něj vždy najdu krátké období ke konci roku v rámci vánočního focení.

A když mi někdo položí otázku, co mě na focení po 16-ti letech ještě baví, tak musím jednoznačně odpovědět, že na prvním místě jsou emoce. Snažím se vždy navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru a pak ve správnou chvíli zmáčknout spoušť. Jsem šťastný, že se mi vynaložená energie vrací v podobě vašich přirozených a spokojených výrazů a nadšení z výsledných fotek.

Na komerčním fotografování mám rád i rozsah možností a technického zázemí, které klientům dokáži nabídnout. Troufnu si říct, že jsem ve svém ateliéru technicky schopen zrealizovat cokoliv.

Budu moc rád když se uvidím i s vámi.

Proč do toho jít se mnou?

VELKÝ ATELIÉR

Vlastním kvalitně vybavený a prostorný ateliér v centru Zlína.

profesionální přístup

Kladu důraz na profesionalitu. Působím po celé republice i v zahraničí.

mnohaleté zkušenosti

Mám za sebou více než 15 let zkušeností v polygrafickém průmyslu.

Kontakty

Budete-li se chtít objednat na focení nebo se jen na něco zeptat, jsem tu pro Vás.

Pokud zrovna nefotím nebo nečerpám inspiraci, zastihnete mě na sociálních sítích, na e-mailu nebo mobilu.

+420 776 641 565

ja@patrikpseja.com

Ateliér – Zlín, Dlouhá 94